شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

خیرین برای ایرانیان مقیم خارج کشور مدرسه می‌سازند خیرین برای ایرانیان مقیم خارج کشور مدرسه می‌سازند

رییس جامعه خیرین مدرسه سازگفت: جامعه خیرین مدرسه ساز برای ایرانیان مقیم خارج از کشور مدرسه احداث می کند تا ملیت خود را به دست فراموشی نسپارند.
به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا حافظیˈ روز شنبه در شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران افزود: جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در سطح جهانی حضوری فعال دارد و برای ارتقای سطح آموزش و دانش آینده سازان کشورمان تلاش می کند.madrese
وی با بیان اینکه بسیاری از ایرانیان خارج کشور در مدرسه غیر ایرانی درس می خوانند افزود: این دانش آموزان با تحصیل در مدارس غیر ایرانی ملیت خود را به دست فراموشی می سپارند و خیرین مدرسه ساز در این مسیر حضور فعالی خواهند داشت.
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز با بیان اینکه این جامعه در ۳۱ استان و ۵۵۰ شهرستان مدرسه می سازد افزود: جامعه خیرین مدرسه ساز مدیریت جهادی و عزم ملی را سرلوحه امور خود قرار داده اند.
وی اضافه کرد: در جنگ تحمیلی ایرانیان وطن دوست با جهاد خود افتخارات بزرگی به وجود آوردند و این بار نوبت جهاد مال است تا خیرین مدرسه ساز دانش فرزندان کشورمان را ارتقا داده و این یک افتخار بزرگی است .
حافظی با بیان اینکه با ساخت هر کلاس درس خشم جهانی نسبت به کشورمان بیشتر می شود، افزود: دشمنان نظام از مشارکت مردم و حضور بیشمار خیرین مدرسه ساز وحشت دارند چرا که احداث هر کلاس درس می تواند قدرت دهها بمب اتمی داشته باشد.
رییس جامعه خیرین مدرسه سازبا بیان اینکه دشمنان مسائل هسته ای را بهانه قرار می دهند گفت: دشمنان از قدرت سازندگی و ساخت این همه مدرسه در کشور وحشت زده و نگران هستند.
فضیلت دانش از نماز و روزه بیشتر است
حافظی با بیان اینکه در دین مبین اسلام بر فضیلت دانش تاکید فراوان شده است افزود: نماز ستون دین است ولی فضیلت دانش از فضیلت نماز به مراتب بیشتر است.
وی با اشاره به اینکه خیرین مدرسه ساز راه سختی پیش رو دارند افزود: سیر جهادی خیرین مدرسه ساز کشور پس از ۱۶ سال همچنان در آغاز راه قرار دارد و برای افتخار بزرگ در عرصه فرهنگ و دانش کشورمان با توجه به شرایط سخت، راه دشواری را در پیش داریم .
شانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان تهران عصر امروز با حضور استاندار تهران، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و چند تن از مدیران اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس تهران در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما در حال برگزاری است .
خبر

دیدگاه ها بسته شده اند.