شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه تربیت مدرس تومسک دانشگاه تربیت مدرس تومسک

studentvisa-ir-tomskuniversity

انتخاب حرفه تصمیم مهم در زندگی هر شخصی است. علم، طب، علوم سیاسی ، زبان شناسی – مراکز علمی روسیه به لحاظ ارائه تحصیلات خوب آکادمیک معروفیت زیادی کسب کرده اند.
مهمترین کار دانشگاه با خارجیان، آموزش زبان روسی به آنهاست
از سال های ۱۹۷۰ میلادی قرن گذشته ، تعداد زیادی از دختران و پسران جوان هندوستان برای تحصیل به روسیه آمده اند. در زمان حاضر در هند توجه به به مراکز آموزشی روسیه وارد مرحله جدیدی می شود. در سال جاری پیمان برسمیت شناختن مدارک عالی تحصیلی روسیه – هند برای امضا آماده می شود. در روسیه در کجا می توان تحصیلات عالی کسب کرد. در چند دقیقه بعدی در اینباره برای شما تعریف می کنیم.
شهر تومسک در سیبری نه تنها به دلیل دانشمندان و پزشکان خود مشهور است بلکه در آنجا معلمان بسیار خوبی آموزش می بینند. امروز می خواهیم شما را با دانشگاه تربیت مدرس تومسک آشنا کنیم که قدیمی ترین مرکز آموزشی تخصصی – مدرسی سیبری است.
در سال ۲۰۱۲ میلادی دانشگاه ۱۱۰-مین سالگرد خود را جشن گرفت. در این دانشگاه معلمان آینده مدارس و استادان مراکز عالی آموزشی و متخصصانی در رشته های فرهنگ و هنر ، ورزش و توریسم و ارتباطات عمومی و تبلیغات ، اقتصاد و مدیریت آموزش دیده و پرورش می یابند. دانشگاه برنامه های متفاوت همکاری بین المللی با دانشگاه های خارجی کشورهای اروپا، آمریکا و آسیا را به اجرا می گذارد.
مهمترین کار دانشگاه با خارجیان، یاد دادن زبان روسی به آنهاست. خارجیان قبل از اینکه وارد مراکز عالی آموزشی روسیه بشوند در مدرسه زبان و ادبیات روسی درس می خوانند که بر اساس دانشگاه تربیت معلم تومسک ایجاد شده است. درس ها در سطوح مختلف و در جهات متفاوت برگزار می شود. بطور متوسط دوره های ۱۲۰-۸۰ ساعته درس که طی ۴-۳ هفته طی می شود. طی این مدت دانشجوی خارجی بطور فشرده زبان روسی را یاد گرفته و با جنبه های مختلف فرهنگ روسیه آشنا می شود.
در این مدرسه برنامه یادگیری زبان روسی به عنوان زبان دوم خارجی نیز وجود دارد که سطح آن پیشرفته تر و دشوارتر است. از جمله می توان از:
فرهنگ زبان کاری روسی – موازین معاشرت صحیح در حیطه کاری،
اصول ارتباط کاری به زبان روسی و زبان رفتاری روسی – نوشتن مشخصات کاری ، مکاتبات کاری و مذاکرات کاری،
فرهنگ گفتارهای علمی و مکاتبات علمی – گزارش نویسی، سخنرانی، تز ، گواهی، جواز کاری، گزارش علمی، تفاسیر، تزهای پایان تحصیل و ترمی و پایان نامه،
زبان روسی برای خبرنگاران رسانه های روسی زبان خارجی نام برد.
پس از پایان این دوره دانشجویان امتحان زبان روسی را خواهند داد و گزارشی در باره موضوع انتخابی خود به زبان روسی تهیه خواهند کرد و گواهی پایان مدرسه زبان و فرهنگ روسیه را دریافت خواهند کرد.
برنامه فرهنگی – آموزشی، فقط شامل درس های مختلف نیست. در این برنامه سازماندهی آشنایی با شهر، رفتن به موزه ها و حضور در جشن ها و برنامه های عمومی دیگر شامل شده است. برای تمام دانشجویان علاقمند به تحصیل در روسیه، این آغاز خوبی است.
دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به تحصیل در دانشگاه تربیت مدرس تومسک و مدرسه زبان روسی

دیدگاه ها بسته شده اند.