شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه دوستی ملل دانشگاه دوستی ملل

 

دوستی ملل

Peoples’ Friendship University of Russia

دانشگاه دوستی ملل یکی از بزرگترین دانشگاههای مسکو می باشد ، که از بالاترین مراکز علمی در سطح روسیه بوده و نیز دارای نشان افتخار علمی از سوی دولت روسیه می باشد . دانشگاه دوستی ملل در ۵ فوریه سال ۱۹۶۰ و بانام پاتریس لومومبا تاسیس شد.خصوصیت دانشگاه در چند ملیتی دانشجویان بوده بطوری که از ۴۵۰ ملیت از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در این دانشگاه تحصیل کرده اند . هدف اصلی این دانشگاه آماده سازی و تدارک راهبردهای بین الملل در زمینه های مختلف با سایر کشور های دنیا از جمله با کشور های آسیایی ، افریقایی و امریکای لاتین می باشد از دیگر اهداف دانشگاه می توان به تدارک و آماده سازی شرایط کاملامناسب تحصیلی حتی برای دانشجویان از قشر کم در آمد جامعه برای گرفتن مدرک عالی اشاره کرد . در سال ۱۹۹۲ نام این دانشگاه به دوستی ملل تغییر یافت.ودردانشگاه دوستی ملل مسکو با داشتن بیش از ۴۷۰۰۰ فارغ التحصیل یکی از بزرگترین و فعال ترین دانشگاه های دنیا به شمار می آید.در حال حاضر حدود ۲۲۰۰۰ دانشجو از ۱۳۱ کشور مختلف جهان در دانشگاه دوستی ملل به تحصیل مشغول هستند . دانشگاهبا داشتن حدود ۵۰۰ نفر از مبتکرین مخترعین در زمینه علم و صنعت یکی از بهترین و مشهورترین مراکز تولید علم روسیه به حساب می آید.
این دانشگاه نام خود را به عنوان فعال ترین دانشگاه از لحاظ روابط بین الملل به صدر دانشگاه های روسیه رسانده است دانشگاه دوستی ملل اهمیت بسیاری به زندگی غیر درسی دانشجویان از جمله ورزش ، تغذیه ، سلامتی روحی و جسمی و گشایش نبوغ و کمک به خو گرفتن دانشجویان از کشورهای خارجی به محیط دانشگاه قائل است.این دانشگاه در سطح ۶۳۱ دانشگاه عمومی در مرتبه ۵ قرار داردو از لحاظ علمی در سطح ۱۸۱۸ دانشگاه روسیه در مقام ۸ قرار دارد.دانشجویان می توانند با هزینه ماهی ۷۵ دلار از خوابگاه دانشگاه استفاده کنند.این دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی در رشته های زیر به دانشجویان پذیرش می دهدکه شرط ورود به ذانشگاه داشتن مدرک پادفک است که در همین دانشگاه در ماههای سپتامبر و فوریه دانشجویان در یک دوره ۱۰ ماهه فشرده می توانند پذیرش بگیرند.
زمین شناسی و اکتشافات زمین، زمین شناسی کوهستان و ارتفاعات، ماشین‌های صنعتی با قدرت بالا، ابزارو اتوماسیون ماشین‌های قدرت، اتوماسیون، معماری، اقتصاد، اقتصاد و مدیریت اداری، فیزیک، ریاضی و علوم طبیعی، ریاضی و ریاضی کاربردی، ریاضی کاربردی و انفورماتیک، فیزیک، رادیو فیزیک و فیزیک الکترونیک، کشاورزی، دامپروری، اقتصاد کشاورزی، علوم دامی، پزشکی عمومی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری، طبیعت شناسی، اکولوژی و بوم شناسی، دانشکده زبانهای خارجی، زبان شناسی، مترجمی، خبرنگاری، تاریخ، فلسفه

http://www.rudn.ru

Дружбы Народов университет, г. Москва

Faculty

Agricultural faculty

Faculty of Engineering

Faculty of Physics, Mathematics and Natural Science

The Faculty of Medicine

Faculty of Philology

Department of Environmenta

The Faculty of Economics

Law school

Faculty of Humanities and Social Sciences

Institute of Hospitality and Tourism

Institute of World Economics and Business

Institute of Foreign Language

دانشکده
دانشکده کشاورزی
دانشکده فنی و مهندسی
دانشکده فیزیک، ریاضیات و علوم طبیعی
دانشکده پزشکی
دانشکده علم زبان
گروه محیط زیست
دانشکده اقتصاد
مدرسه قانون
دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
موسسه از مهمان نوازی و گردشگری
موسسه اقتصاد جهانی و کسب و کار
موسسه زبان های خارجی

رشته های موجود کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در این دانشگاه به شرح زیر می باشد.

Information systems in Civil Engineering

science Theoretical and Mathematical Physics

International Marketing / Management Internati

 Law International protection of human rightsonal trade

سیستم های اطلاعات در مهندسی عمران
علم فیزیک نظری و ریاضی
بازاریابی بین المللی / مدیریت اینترنتی
قانون حفاظت بین المللی تجارت انسان

پاسخی بگذارید