شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه دولتی ساخت هواپیمای مسافربری مسکو دانشگاه دولتی ساخت هواپیمای مسافربری مسکو

هواپیمایی مسافربری دانشگاه

Moscow State Technical University of Civil Aviation

www.mstuca.ru

دانشگاه دولتی ساخت هواپیمای مسافربری مسکو در سال ۱۹۷۱ باز گشایی شد و هدف تاسیس آن پایه گذلری دانشگاهی مدرن در زمینه ساخت هواپیمای غیر نظامی در زمینه تجارت بین الملل بود . این دانشگاه هم اکنون یکی از بهترین دانشگاههای روسیه در زمینه تجهیزات و قطعات الکترونیکی هواپیما های مسافری در روسیه می باشد . این دانشگاه با داشتن ۱۱ مرکز تحقیقاتی و ۶ مرکز صنعتی یکی از بزرگترین مراکز علمی در زمینه هواپیماهای مسافری در روسیه می باشد . شایان ذکر است که مساحت این دانشگاه با مراکز و لابراتورها بیش از ۶۱۰۰۰ متر مربع است . دارای دو شعبه در شهر (ایرکوست و روسلف) می باشد.رتبه در سطح دانشگاههای معادل از لحاظ تخصص:۹ از ۵۱ و رتبه دانشگاه از لحاظ علمی در سطح روسیه :۲۱۲از۱۸۱۱ و رتبه از لحاظ علمی در دانشگاه :۸۱ از ۲۳۸ است.
در مورد دانشگاه:
دارای ۱۵ آکادمیک از فرهنگستان علوم روسیه
کتابخانه
خوابگاه دانشجویی
مرکز درمانی امکان بستری کردن دانشجو
مجموعه ورزشی
اردوگاههای تفریحی
اتحادیه و مرکز اطلاع رسانی دانشجویی
خانه فرهنگ مجهز به سالنها و قسمت های مختلف برای برگزاری جشن ها و کنفرانسها
فرهنگسرای همراه با سالن تئاتر ،کلوپ دانشجویی
موزه علمی
هفته نامه علمی
و چندین مرکز تحقیقاتی
تعداد دانشجویان و اساتید
هم اکنون در این دانشگاه نزدیک به ۵۰۰۰دانشجو در حال تحصیل هستند. این دانشگاه دارای ۳۱۵ استاد می باشد که از آنها ۲۱۴ نفر دارای مدرک دکتری و ۴۰دارای مدرک فوق دکتری می باشد.

دانشکده ها:
دانشکده مکانیک، دانشکده سیستم ها و تجهیزات هواپیمایی، دانشکده مدیریت و ارتباطات اجتماعی ، دانشکده ریاضی کاربردی و ماشین های محاسبه، دانشکده تحصیل دانشجویان خارجی
رشته ها:
طراحی و ساخت هواپیما و موتور هواپیماف طراحی و ساخت سیستم های الکترونیکی هواپیما و تجهیزات رادار و مخابرات، طراحی و ساخت تجهیزات رادار و مخابرات قابل حمل و نقل ، مدیریت اداری ، ریاضی کاربردی ، ماشین های محاسبه و سیستم ها و شبکه های آن، امنیت در صنعت و تولیدات، ارتباطات اجتماعی.
دوره دکتری:
رادیو فیزیک، مدیریت تولیدات، مهندسی امواج رادیویی و سیستم ها و تجهیزات رادار هواپیما و رادار ها و رادیو تلویزیون، اتوماسیون و کنترل در صنعت، سیستم های مخابراتی و شبکه های کامپیوتری، هوانوردی و کنترل حرکت های هوایی، طراحی صنایع هوایی، تاریخ علم و صنعت ، اقتصاد و مدیریت کشوری ، فلسفه و علم و صنعت ،مدیریت اجتماعی.

ورودی دانشگاه مسافربری

Московского государственного технического университета гражданской авиации

 

دیدگاه ها بسته شده اند.