شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دانشگاه دولتی اقتصاد، آمار و انفورماتیک (MESI) دانشگاه دولتی اقتصاد، آمار و انفورماتیک (MESI)

 

Moscow State University of Economics, Statistics and Informatics MESI

http://www.mesi.ru

mecu2
دانشگاه دولتی اقتصاد، آمار و انفورماتیک (MESI) در سال ۱۹۳۲ تاسیس شده است که امروزه یکی از دانشگاه های روسیه است که ترکیبی از تجربه گسترده و سنت های علمی قوی با روند نوآورانه از متخصصان آموزش در اقتصاد، مدیریت، آمار، فن آوری اطلاعات، حقوق و علوم انسانی است.
MESI امروز محل برگزاری ۱۰۰ هزار نفر دانش آموزان از جمله زبان آموزان خارجی از ۵۲ کشور جهان است. MESI مجموعه نوآورانه، که دارای شبکه ای از بیش از ۳۰ شعبه منطقه ای واقع در نقاط مختلف فدراسیون روسیه و در خارج از کشور است.
departments:

Institute of Management;
Institute of Economics and Finance;
Institute of Computer Technologies;
Institute of Law and Humanities;
Institute of Master Programs (Business School);
Institute of Lifelong Learning;
Research Institute for Knowledge Management;

Research Institute for Quality Management.

موسسه مدیریت؛
موسسه مالی و اقتصاد؛
موسسه فن آوری های کامپیوتر؛
مؤسسه حقوق و علوم انسانی؛
موسسه برنامه های کارشناسی ارشد (دانشکده کسب و کار)؛
موسسه آموزش مادام العمر؛
پژوهشکده مدیریت دانش؛
پژوهشکده مدیریت کیفیت.

یکی از اهداف اصلی که MESI به دنبال اجرای آموزش مادام العمر (LLL) مفهوم است. این دانشگاه این پیاده سازی می سازد در دو اصول اصلی:

تداوم یادگیری؛
آموزش و پرورش برای هر کسی، در هر کجا و هر زمان.
در مطابق با ایده LLL MESI ارائه می دهد برنامه های آموزشی تقریبا در تمام سطوح – از دوره های پیش متوسطه و پیش بالاتر مدرسه به دوره های کارشناسی ارشد و دکترای مطالعات و آموزش کسب و کار است.

اصل آموزش و پرورش برای هر کسی، در هر کجا و در هر زمان با توجه به محیط آموزش الکترونیکی اجرا شده در MESI تحقق یابد. این سیستم اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به محتوای یادگیری ۲۴/۷/۳۶۵ بدون در نظر گرفتن محل خود و توانایی فیزیکی است.

برای بیش از هفت سال MESI شده است ارائه آموزش برای افراد معلول با استفاده از آخرین فن آوری کامپیوتر و برنامه آموزشی سفارشی و روش.

MESI بنیانگذار interuniversity شبکه “کنسرسیوم بین المللی دانشگاه” است. شرکت کنندگان در آن همکاری برای ایده های به اشتراک گذاری، نتایج علمی و پژوهشی و بهترین شیوه ها در آموزش الکترونیکی و مدیریت دانش و به دنبال روند های بین المللی در توسعه فن آوری یادگیری مدرن.

پاسخی بگذارید