شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

دولت امسال پنج هزار میلیارد ریال برای حمایت از طرح های خلاقانه مبتکران و مخترعان در نظر گرفته است دولت امسال پنج هزار میلیارد ریال برای حمایت از طرح های خلاقانه مبتکران و مخترعان در نظر گرفته است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فرجی دانا در جمع مردم شهرستان آبدانان در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر اظهار داشت: یکی از مهم ترین برنامه های دولت تبدیل ایده های علمی به ثروت است.

farajiوی افزود: ۱۵۰ مرکز رشد هم اکنون در سراسر کشور برای حمایت از طرح های ابداعی دانشجویان و اساتید دانشگاه ایجاد شده است
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین از فعالیت ۳۵ بوستان کارآفرینی در کشور خبر داد و یادآور شد: یک بوستان نیز در استان ایلام راه اندازی شده و آماده ارائه خدمات به فعالان حوزه کارآفرینی منطقه است..
وی تاکید کرد: با ابتکار عمل رئیس جمهوری و با ارائه ساز و کارهای مؤثر شاهد کم شدن اثر تحریم ها در آینده نزدیک خواهیم بود.
دکتر فرجی دانا تصریح کرد: نرخ تورم در هشت ماهه گذشته از ۴۵ درصد به ۳۲ درصد کاهش یافته و در صدد هستیم این آمار را به ۲۵ درصد کاهش دهیم.
وزیر علوم تحقیقات و فناوری در ادامه آبدانانی ها را از مردمان تحصیل کرده و با درجه هوشی بالا دانست و تاکید کرد: نام این شهرستان در فهرست وزارت علوم به عنوان یکی از افتخارهای

ملی می درخشد و نمونه بارز شخصیت های بزرگ این منطقه شهیدان رضایی نژاد و جرایه هستند.

دکتر فرجی دانا در بخش پایانی سخنان خود با بیان اینکه من حامل سلام و درود رییس جمهوری به مردم شهرستان شهید پرور آبدانان هستم، گفت: وجود جوانان تحصیل کرده و مستعد یکی از مزیت های آبدانان است که وظیفه مسئولان اجرایی را برای توجه بیشتر به این شهرستان دوچندان کرده است.

دیدگاه ها بسته شده اند.