شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

رعایت حق داوطلبان در مصاحبه‌های دوره دکتری رعایت حق داوطلبان در مصاحبه‌های دوره دکتری

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد با تاکید بر لزوم رعایت حق داوطلبان در مصاحبه های دوره دکتری، گفت: مصاحبه کنندگان باید با رعایت تقوای الهی و بدون هیچگونه حب و بغض کار خود را انجام دهند.hagh)
مرجع دانشگاهی کشور به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر میرزاده صبح امروز در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک میلاد حضرت مهدی (عج)، گفت: امیدوارم خداوند به ما توفیقی دهد که در ظل توجهات آن حضرت، بتوانیم اهداف انقلاب اسلامی را محقق سازیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آستانه برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان بخش کتبی دوره دکترای تخصصی سال ۹۳ با تاکید بر اینکه مصاحبه کنندگان حق داوطلبان تقوی الهی را رعایت کنند و دقت نظر لازم را داشته باشند، گفت: با استفاده از استادان امین و مورد وثوق نباید اجازه داد حق فرزندان مردم پایمال شود و ملاک پذیرش نهایی داوطلبان دوره دکترای تخصصی توانایی علمی افراد است و کسی حق ندارد براساس نظر شخصی عمل کند.
وی خاطرنشان کرد: مصاحبه کنندگان باید با رعایت تقوای الهی و بدون هیچگونه حب و بغض کار خود را انجام دهند.
همچنین در این جلسه، اعضای هیات رییسه تصویب کردند که:
تحصیل کارکنان در واحد دانشگاهی محل خدمت، بلامانع است.
همچنین براساس مصوبه این جلسه، واحدهای دانشگاهی می توانند در صورت ارائه برنامه اجرایی مورد تایید معاونان ذی ربط سازمان مرکزی از بودجه مانده سنواتی برای توسعه هر چه بیشتر واحدها و مراکز در سال جاری استفاده کنند.
همچنین در این جلسه به منظور رفع مشکلات واحدهای دانشگاهی و تسریع در انعقاد قراردادها، مصوب گردید که حدنصاب معاملات دانشگاه برابر نصاب معاملات دانشگاه های دولتی باشد.
در این جلسه مصوبه تشکیل شورای ۳ نفره با حضور دکتر غریبی، دکتر قلی زاده و دکترعلوی فاضل به منظور بررسی ساز و کار اجرایی پذیرش دوره های کاردانی پیوسته مهارت محور توسط سازمان سما به تصویب رسید.
در این جلسه مقرر شد، فرزندان ممتاز کارمندان و اعضای هیات علمی با اهدای لوح تقدیر به امضای ریاست دانشگاه و پرداخت هدیه مورد تشویق قرار گیرند.
شایان ذکر است، در نشست هیات رییسه امروز، از زحمات دکتر اقبالی در سمت رییس مرکز آزمون قدردانی و به عنوان مشاور ریاست دانشگاه و دبیر شورای مجازی تنظیم بخشنامه ها و آیین نامه های دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.
تاکیدات ویژه رییس جمهور به وزیر علوم، تعیین تکلیف سرپرست دانشگاه تهران، سرگذشت دانشجویان نروژی و چند خبر دیگر از مهمترین اخبار داغ آموزش عالی در هفته ای که گذشت به شمار می آیند.

دیدگاه ها بسته شده اند.