شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

زبان پونا-PUNE زبان پونا-PUNE

پونه

زبان در شهر پونا
کلیه دروس دانشگاهی در هند به زبان انگلیسی میباشد و معمولا دانشجویان باید یک ماه بعد از ثبت نام در امتحان سنجش زبان شرکت کنند. عدم قبولی در این آزمون منجر به مشکلات و هزینه های اضافی میگردد دانشگاههای هند از همه دانشجویان خود انتظار دارد که به زبان انگلیسی مسلط باشند. اگر سطح مهارت شما در زبان انگلیسی در حد استانداردهای این دانشگاهها نیست، پیشنهاد میکنیم پیش از شروع به تحصیل یا در حین آن، نسبت به شرکت در این دوره ها اقدام نمایید.آکادمی زبان انگلیسی این دانشگاهها از اعتبار بالایی برخوردار است و ازاساتید مجرب و با سابقه و آخرین روشهای تدریس زبان انگلیسی بهره میگیرند.
همچنین تعدادی از دانشجویان خارجی، خصوصاً آن دسته از آنان که با زبان انگلیسی آشنایی کمتری دارند، باید مدتی را جهت کسب مهارت و تسلط بیشتر به این زبان به فراگیری و تمرین جدی تر آن اختصاص دهند. این دسته از دانشجویان غالباً در برقرار کردن رابطه با محیط و فهم مطالب درسی با مشکل مواجه می شوند.
همینطور یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع تحصیل در هند، گذراندن دوره های زبان انگلیسی است، چراکه
در تمام مدت سال می توانید اقدام به اخذ پذیرش کنید. با کمترین ریسک میتوانید به یک کشور خارجی سفر کرده، امکانات و دانشگاههای آن را از نزدیک بررسی کنید و درصورت تمایل، جهت ادامه تحصیل در رشته دلخواهتان پذیرش بگیرید.
شرح دوره: این دوره مناسب کسانی است که تمایل دارند در مدت زمان کوتاهی نسبت به یادگیری زبان اقدام نمایند. امکانات آموزشی نسبتا” مناسب به همراه تسهیلات خاص جهت فارغ التحصیلان این دوره جهت ثبت نام در دوره های اصلی این دانشگاه باعث شده است که این دوره ها با استقبال زیادی از طرف دانشجویان مواجه شود.
طول مدت دوره: ۴ ماه
شهریه دوره: ۱۷۵۰۰ روپیه
توجه: زمان ثبت نام در دانشگاه توسط خود دانشجو، باید مبلغ ۱۵۵ دلار را به عنوان هزینه های پزشکی به دانشگاه پرداخت نماید که این مبلغ برای یکسال می باشد و اگر در این کورس باقی بماند نیازی به پرداخت دوباره ی این مبلغ (البته تا یکسال) نمی باشد.
زمانبندی دوره ها:
پذیرش اول: از ابتدای March معادل ۱۱ اسفند تا آخر ماه June معادل ۱۰ تیر ماه هر سال
پذیرش دوم: از ابتدای July معادل ۱۱ تیر ماه تا آخر October معادل ۱۰ آبان هر سال
پذیرش سوم: از ابتدای November معادل ۱آبان تا آخر February معادل ۱۰
اسفند هر سال

پاسخی بگذارید