شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

نتایج ازمون MSRT   وزارت علوم -آغاز ثبت نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت نتایج ازمون MSRT وزارت علوم -آغاز ثبت نام آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت

نتایج آزمون ۱۳۹۳/۰۲/۰۵ در تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۱۵ اعلام می گردد و تاریخ برگزاری آزمون بعدی ۱۳۹۳/۰۳/۲۳ بوده و شروع ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۲۰ می باشد و داوطلبان محترم جهت هرگونه اصلاحات در پرو فایل خود و یا ساختن پرو فایل جدید به سامانه وزارت علوم مراجعه نمایند.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) در سال ۹۳ روز ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار میشود و داوطلبان می توانند از امروز نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.
برگزاری آزمون در ۲۵ اردیبهشت ماه
مرجع دانشگاهی کشور به گزارش خبرنگار مهر، آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE دارای ۱۰۰ پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (۳۰ پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰ پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰ پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰ نمره (بدون نمره منفی) است.
آزمون MHLE در سال ۹۳ در ۶ نوبت برگزار خواهد شد که اولین آزمون امسال در روز ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار می شود. ثبت نام این آزمون تا ۱۹ اردیبهشت ماه ادامه دارد و کارت ورود به جلسه آزمون در روز ۲۴ اردیبهشت ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد.
کارنامه این آزمون در ۳۱ اردیبهشت ماه منتشر می شود. آزمون دوره ۲۲ در سه حوزه تهران، اصفهان و شیراز برگزار خواهد شد.
برای ورود به حلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) الزامی است و همراه نداشتن هر یک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می شود.
هر کارنامه دارای یک کد ویژه بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل استعلام است. بنابراین کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون صادر نخواهد شد و مراجع مختلف از جمله دانشگاه ها و سازمان ها می توانند به همین روش از درسی کارنامه اطمینان حاصل کنند.
به دلیل اجرای بخش شنیداری و لزوم برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالن های برگزاری آزمون درهای حوزه راس ساعت ۸:۴۵ بسته و از ورود افراد دیر آمده جلوگیری خواهد شد.

دیدگاه ها بسته شده اند.