شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

نمایشگاه‌های بین المللی در فضایی جدید برگزار می‌شوند نمایشگاه‌های بین المللی در فضایی جدید برگزار می‌شوند

nam

از آنجایی که از مجموع ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه مورد نیاز برای تکمیل فاز اول شهر آفتاب تنها ۱۴۰ میلیارد تومان آن تامین شده بود ۱۶۰ میلیارد تومان مابقی نیز تامین و اختصاص یافت.
به گزارش ایسنا محمود سلاحی معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران دیروز در نشست مشترک اتاق بازرگانی ایران و شهرداری تهران با اعلام این خبر که ۱۶۰ میلیارد تومان به بودجه شهر آفتاب افزوده شد، گفت: پیش ازاین بودجه شهر آفتاب برای سال جاری ۱۴۰ میلیارد تومان تعیین شده بود که رقم لازم برای اجرای فاز اول تا پایان سال جاری ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده بود.
وی ادامه داد:‌با تصویب ۱۶۰ میلیارد تومان باقیمانده این ۳۰۰ میلیارد تومان تامین و تا پایان سال فاز اول شهر آفتاب اجرایی می‌شود.
سلاحی با تاکید بر این‌که تا پایان سال فاز اول نمایشگاه اجرایی و از این پس نمایشگاه‌های بین المللی را در فضایی جدید برگزار می کنیم، گفت: فاز اول نمایشگاه در شهر آفتاب از امکانات بسیار زیادی برخوردار بوده و در آن هتل آپارتمان و هتل‌های چهار و پنج ستاره برای بازدیدکنندگان خارجی در نظر گرفته شده است.nam.jpg2
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران همچنین از ۱۵ اقدام جدید از سوی شهرداری تهران خبر داد و تصریح کرد: این اقدامات به زودی انجام و پس از اجرایی شدن آن رنکینگ ما در جهان در توسعه شهری کاهش می‌یابد.
وی گفت: اتاق بازرگانی برای راه اندازی شهر آفتاب که فضای آن پنج برابر فضای نمایشگاه‌های فعلی است با شهرداری تهران همکاری می‌کند.
به گفته سلاحی، شهر آفتاب در ۳۰۰ هکتار زمین در حد فاصل بین فرودگاه امام و فرودگاه مهر‌آباد راه اندازی می شود.

دیدگاه ها بسته شده اند.