شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

ویزای دانشجوئی چین ویزای دانشجوئی چین

images (14)

ویزای دانشجوئی چین

ویزای دانشجویی (اکس ویزا) به بیگانه ای که به چین برای مطالعه ، مطالعات پیشرفته و یا تمرین کارآموز برای مدت بیش از ۶ ماه می آید، صادر می شود. بیگانه ای که برای مطالعه ، مطالعات کوتاه مدت پیشرفته یا تمرین کارآموز برای مدت بیش از ۶ ماه به چین می آید باید برای درخواست ویزای ( اف) کند.

I. لطفا مدارک زیر را همراه با درخواستتان ارسال کنید.
۱٫یک گذرنامه معتبر و نیز یک کپی از اطلاعات آن در صفحه : گذرنامه معتبر شما باید حداقل شش (۶) ماه پس از اعتبار باقی مانده با حداقل ۱ صفحه روادید خالی در آن داشته باشد.
فرم ۲٫تقاضانامه : یک فرم تکمیل شده درخواست ویزا (Q1)
۳٫ : ۱ عکس:یکی از عکس های جدید ۲ * ۲ اینچ (سیاه و سفید یا رنگی قابل قبول است) که به فرم درخواست الصاق شده باشد.
۴٫بازدیدکنندگان موقتی خارجی با ویزای معتبر آمریکا یا شهروندان خارجی با وضعیت قانونی در ایالات متحده ، باید برای ویزای چینی به دفتر ویزا از سفارت چینی درخواست کنند. کارمند سفارت ممکن است در مورد ارائه اصل و فتوکپی از آنان در ایالات متحده کارت سبز ، اجازه کار ، فرم I-20، ویزای معتبر آمریکا و یا دیگر اسناد اضافی و ایجاد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به موضوع مورد ویزا مربوط می شود یا نه، از متقاضیان بپرسید.
۵٫ اولبن متقاضی زمان سابق که ملیت چینی بود ، باید نام چینی خود را در فرم درخواست بنویسید و اصل گذرنامه چینی خود وفتوکپی از صفحه اطلاعات از گذرنامهرا ارائه دهد.* متقاضی بود که قبلا به چین و به دست آورد تا به گذرنامه جدید ایالات متحده ، اگر ویزای چین در گذرنامه های قدیمی وجود دارد ، باید خود پاسپورت قدیمی ایالات متحده و یا فتوکپی از ویزای چین را ارسال کنید.
۶٫The اصل و فتوکپی از تایید خارجه فرم درخواست روادید دانشجویی (JW201 یا JW202) صادر شده توسط واحد مربوطه دولت چین ، و متوجه پذیرش از مدرسه چینی.

Ⅱ. نحوه درخواست
۱٫شما ممکن است به درخواست دفتر ویزا از سفارت و یا کنسولگری کل است که دارای بیش از jurisdictionin کنسولی دولت جایی که شما اقامت ارسال ؛
۲٫ اگر شما نمی توانید در فرد می آیند ، شما ممکن است شخص دیگری و یا مسافرت / ویزا برای نماینده مردن درخواست خود را در دفتر صدور ویزا از سفارت و یا کنسولگری کل است که دارای بیش از jurisdictionin کنسولی دولت جایی که شما اقامت سپردن ؛
▲ هیچ وقت مورد نیاز است.
▲ برنامه های پست شده هستند acceptableand نخواهد بود خودداری کرد.

Ⅲ. پردازش زمان
۱٫ زمان پردازش عادی ۴ روز کاری می باشد.
خدمات ۲٫Express : 2-3 روز کار پردازش ، ۲۰ دلار خواهد بود در هر ویزای عنوان شده است.
۳٫Same روز با عجله از خدمات : هزینه های اضافی ۳۰ دلار برای ۱ کار پردازش در روز (برنامه های ارائه شده قبل از ۱۲:۳۰ ممکن است بین ۲:۳۰ – ۳ : ۱۲:۰۰ در تاریخ همان روز را برداشت.

Ⅳ. هزینه های ویزا
۱٫لطفا پرداخت با ویزا ، مسترکارد ، حواله ، چک صندوقدار یا چک به شرکت وجه نقد و یا چک شخصی قابل قبول نیست.
۲٫لطفا چک را در شرکت ، بررسی صندوقدار یا حواله قابل پرداخت به سفارت چین.
۳٫Fee : 130 دلار برای آمریکا و ۳۰ دلار برای شهروندان دیگر کشورها.

Ⅴ. اطلاعات بیشتر
۱٫Iاگر ویزا فرم درخواست پر نشده است از به طور کامل ، درست و legibly ، این می تواند تاخیر در پردازش یا امتناع از صدور ویزا درخواست شود.
۲٫عموماً (اکس) ویزای معتبر برای ورود ۱ ، ۳ ماه می باشد. دارنده ویزا (اکس) باید از طریق تشریفات مسکونی در بخش محلی امنیت عمومی در ۳۰ روز پس از ورود به چین بروید.
۳٫ شهروندان امریکائی ممکن است ورود چندگانه (اکس) درخواست روادید معتبر برای دارندگان ۱۲ ماه باید از طریق تشریفات مسکونی در بخش محلی امنیت عمومی برود در ۳۰ روز پس از ورود به چین است.
افسران ۴٫ویزا ممکن است برخی از دیگر مدارک مربوطه نیاز
۵٫Any فرد مبتلا به اختلال روانی ، جذام ، ایدز ، بیماری های مقاربتی ، سل مسری یا دیگر گونه از بیماری های عفونی نباید اجازه وارد چین می باشد.

سفارت چین 

دیدگاه ها بسته شده اند.