شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

China University of Political Science &Law China University of Political Science &Law

China University of Political Science &Law

این دانشگاه د ر شرق چین در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد و از موسسات آموزشی بالاتر از وزارت دادگستری قرار دارد و توسط دولت اداره می شود و شامل رشته های اقتصاد و مدیریت و امور مالی و زبان های مختلف است.
در حال حاضر دارای چهار برنامه LLD، یعنی تاریخنگاری حقوقی، فقه جنایی، فقه اقتصادی، و قوانین بین المللی، و برنامه های LLM است.
دانشگاه دارای ۲۲ رشته کارشناسی، قانون به عنوان مثال، اقتصاد مطالعه شناسایی، امور مالی، مدیریت، انگلیسی، ژاپنی، کسب و کار بین المللی و تجارت، جامعه شناسی، کار امنیت عمومی و امنیت اجتماعی، مدیریت دفاع از مرز، سیاست و دولت، روزنامه نگاری، اداره امور عمومی، حسابداری و مالکیت معنوی، علم اطلاعات و فن آوری، مدیریت کسب و کار، مدیریت صنعت فرهنگی، ادبیات چینی، کار اجتماعی، است.که برای مقطع کارشناسی در نظر گرفته شده است. همچنین دارای چهار اصل ، قانون، مطالعات جرم، مسائل مربوط به بزهکاری نوجوانان، و مجله شرق چین دانشگاه علوم و حقوق سیاسی است که دارای بیش از ۳۰ موسسات تحقیقاتی، میباشد،. کتابخانه دانشگاه دارای بیش از ۶۰۰،۰۰۰ کتاب جلد است و تا کنون قریب به ۱،۲۰۰ نشریات و مجلات چینی و خارجی منتشر نموده است ارتباط و همکاری با خارج از کشور با بیش از ۱۰۰ کالج و دانشگاه، موسسات تحقیقاتی و نهادهای قانونی در کشور از جمله امتیازات این مرکز میباشد. حدود ۸۰۰ عضو هیئت علمی، در میان آنها بیش از ۴۰۰ نیروی آموزش و هیات تحقیق و بیش از ۱۶۰ استاد یا استادان وابسته هستند، و بیش از ۱۰،۰۰۰ دانش آموز وجود دارد .
در این دانشگاه دانشجویان در مقاطع برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشدو دکترا تحصیل میکنند.همچنین دانشگاه واجدین شرایط را بورسیه می پذیرد.

DEPARTEMANT

Law School

Economic Law School

International Law School

Criminal Justice School

Business School

Foreign Languages School

Graduate School

Politics and Public Administration School

Continuing Education School

Humanities School

Intellectual Property School

Sociology Department

 دانشکده حقوق

دانشکده حقوق اقتصادی

دانشکده حقوق بین المللی

مدرسه عدالت کیفری

مدرسه کسب و کار

مدرسه زبان های خارجی

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سیاست و اداره مدرسه عمومی

در ادامه آموزش و پرورش مدرسه

دانشکده علوم انسانی

مدرسه مالکیت معنوی

گروه جامعه شناسی

دیدگاه ها بسته شده اند.