شماره تماس : 88845057 021
با مجوز وزارت علوم

Tianjin city Tianjin city

tianjin city

شهر تیانجین

تیانجین در درجه اول به عنوان یک مرکز مالی در شمال چین ،و شهرستان تجاری بین المللی و بندر آزاد خود شناخته شده است. تیانجین با جمعیت ۸ میلیون نفر و مساحت مربع ۱۱،۳۰۰ در ۱۳۷ کیلومتری غرب پایتخت کشور ، به عنوان دروازه پکن به دریا محسوب می شود. و دارای آب و هوای نیمه مرطوب در منطقه گرم و معتدل با متوسط درجه حرارت سالانه ۱۲ درجه سانتی گراد ، و بارش ۵۹۰ میلیمتر ، و ۲۲۰ روز بدون یخ در سال است. این منطقه غنی از نفت ، گاز طبیعی و نمک دریا در امتداد منطقه ساحلی است .چین به عنوان یکی از بزرگترین مراکز صنعتی ، شهر تیانجین را به عنوان یک سیستم همه جانبه صنعتی با ماشین آلات ، لوازم الکترونیکی ، نساجی ، مواد شیمیایی ، متالوژی ، مواد غذایی و غیره به عنوان یکی از مهره های اصلی می شناسد.همچنین تولید در مقیاس نسبتا بزرگ ادر هنر و صنایع دستی مانند فرش های دست باف ، بشقابهای کنده کاری چوبی ، نقاشی های ژانگ در پیکره های خاک رس ، بادبادک و غیره دارای جایگاه مهم در کشور است.تیانجین یکی از مناطق مرفه و مناسب برای کسب و کار و همچنین مرکز پخش کالا و مواد در شمال چین است.
تیانجین دارای شبکه توسعه یافته حمل و نقل جاده ای ، خطوط هوایی به بیش از ۳۰ شهرستانه در سراسر کشور ، حمل و نقل درون مرزی آبی وعلاوه بر آن خط لوله برای انتقال نفت است.
تیانجین ششمین شهرستان بزرگ تنها پس از پکن ، شانگهای ، گوانگژو ، و شنژن است
منطقه شهری تیانجین در امتداد رودخانه چینگ های او ، که متصل به زرد و یانگ تسه است از طریق کانال بزرگ متصل است.
برای آشنایی بیشتر با شهر (Tianjin)در ویکی پدیا به لینک مراجعه فرمایید.

چگونه به شهرتیانجین برسیم ؟

گرفتن اتوبوس از فرودگاه پکن ، در طبقه ۲ از پارکینگ گاراژ خارج از ترمینال ۲٫( گاهی اوقات به علت مه غلیظ در پاییز و بهار بسته است)
با هوا پیما
فرودگاه بین المللی Binhai تیانجین در حدود ۱۵ کیلومتر از شرق به منطقه شهری است. ودارای اکثر پروازهای داخلی هستند.
با قطار
راه آهن تیانجین بزرگترین ایستگاه در شهرستان است. برای اولین بار در سال ۱۸۸۸ ساخته شده است و سپس در سال ۱۹۸۸ بازسازی شده است چند ایستگاه راه آهن هم در منطقه شهری وجود دارد ، که تیانجین غرب و شمال تیانجین از همه همتر است.
با اتومبیل
تاکسی از پکن به تیانجین حدود ۵۰ یا ۶۰ یوان یوان برای هر صندلی (ممکن است در تاکسی ها غیر قانونی کمتر هم باشد).
هنگامی که شما در ایستگاه قطار تیانجین جدید می رسند ، نگاهی به شماره ۸ شهر اتوبوس به دانشگاه پلی تکنیک توقف (توقف دوم از ایستگاه). بعد از آن شما می توانید خوب ، ایمن ، تاکسی قانونی برای کرایه metered پیدا کنید. اتوبوس هزینه ۱ یوان و اطلاعیه ها در چین و در زبان انگلیسی هستند. تاکسی ها در ایستگاه قطار هستند اومدی در کل.
با اتوبوس
تیانجین با دیگر شهرستانها متصل می شود. قیمت اتوبوس از پکن حدود ۳۰ یوان می باشد. اولین اتوبوس شاتل ” shuttle bus” ساعت ۴:۲۲ دقیقه صبح به سمت تیانجین حرکت می کند.

با قایق
تیانجین با قایق به Dalian ، کره جنوبی ، متصل می شود.
پس از رسیدن به تیانجین
هنگامی که شما رسیدن توسط یکی از وسائل نقلیه در بالا به تیانجینرسیدید ، شما می توانید یک تاکسی به دانشگاه مورد نظر بگیرید.
همچنین شما می توانید از طریق سایت http://www.travelchinaguide.com شرایط رسیدن خود را بادیگران مطرح نموده ودر خواست راهنمایی نمایید.

تیانجین شهرستان معروف تاریخی است. نقاط دیدنی بهترین و شناخته شده و سایت های تاریخی شامل باغ نینگ ، معبد (معبد آسمانی ملکه) ، معبد آناهیتا در شهرستان جی ، دیوار بزرگ در مرز عبور ،منطقه مناظر و غیره
تیانجین در قرن ۱۹ باساختمانهای به سبک اروپا شناخته شده است

پاسخی بگذارید